Du är här: Start / Säfflebostäder AB / Om SäBo / Kontakta oss / Administration

Administration


Gustaf Andersson
VD

Telefon:
0533-68 17 01
E-post:
gustaf.andersson@saffle.se

 

 

Marika Torstensson
Planeringschef

Telefon:
0533-68 17 06
E-post:
marika.torstensson@saffle.se

 

 


Sandra Andersson
Bostadsförmedlare

Telefon:
0533-68 17 07
E-post:
sandra.andersson2@saffle.se

 


Therese Tengberg (föräldraledig t.o.m 2019)
Marknadsassistent

Telefon:
0533-68 17 00
E-post:
therese.tengberg@saffle.se 

 

 


Therese Runemark
Vik. Marknadsassistent

Telefon:
0533-68 17 00
E-post:
therese.runemark@saffle.se 

 

 


Markus Eriksson
Besiktningsman

Telefon:
0533-68 17 31
E-post:
markus.eriksson@saffle.se

 

 


Pernilla Kyrk Grimberg
Ekonomichef

Telefon:
0533-68 17 11
E-post:
pernilla.grimberg@saffle.se

 

 


Eva Gunnarsson
Redovisningsekonom

Telefon:
0533-68 17 15
E-post:
eva.gunnarsson@saffle.se

 

 

Maria Karlsson
Ekonomiassistent 

Telefon:
0533-68 17 02
E-post:
maria.karlsson3@saffle.se

 

 


Jonas Torpman
Arbetsledare

Telefon:
0533-68 17 08
E-post:
jonas.torpman@saffle.se

 

 


Martina Rudberg

Teknisk Chef

Telefon:
0533-68 17 10
E-post:
martina.rudberg@saffle.se

 

 


Per-Erik Andersson

Drifttekniker

Telefon:
0533-68 17 63
E-post:
per-erik.andersson@saffle.se

 

 


Sören Tranberg

Drifttekniker

Telefon:
0533-68 17 32
E-post:
soren.tranberg@saffle.se

 

 


Urban Karlsson
Projektledare

Telefon:
0533-68 39 79
E-post:
urban.karlsson@saffle.se

 

 


Oscar Blomqvist
Driftingejör

Telefon:
0533-68 17 35
E-post:
oscar.blomqvist@saffle.se

Sidan uppdaterad den 15 mars 2019

Lämna synpunkt på sidan