Du är här: Start / Barn & utbildning / Grundskola / Skolor i Säffle kommun / Tingvallaskolan / Skolan / Personalförteckning Tingvallaskolan 17/18

Personalförteckning Tingvallaskolan 17/18

Maria Dersjö                                          F-klass

Ulrica Håkansson                                F-klass

Kerstin Brändström                              F-klass

Linda Möller Lööf                                  F-klass

Lena Nyman                                         Resurspedagog F-klass och fritids

Lena Freiholtz                                        Åk 1

Marita Nilsson                                       Åk 1

Elisabeth Persson                               Åk 1

Lena Gustafsson                                  Åk 2

Maria Skulstad                                      Åk 2

Annelie Nord Persson                         Åk 2

Anna Knutsson                                     Åk 3

Maria Harstad                                       Åk 3

Linnea Hult                                            Åk 3

Alexander Nilman                                Elevassistent åk 3 och fritids

Christina Jansson Thelander           spec. åk 1-3

Karin Rösvall Eldh                               Resurspedagog 1-3 / idrott

Stina Eriksson                                       Åk 4

Christer Szczepanski                           Åk 4

Evelina Caesar                                     Åk 4

Maria Johansson                                  Åk 5

Michael Karlin                                        Åk 5

Madelene Eriksson                              Åk 5

Malin Johansson                                 Resurspedagog åk 5

Lotta Björklund                                      Åk 5 / Särskolan

Kristina Ingves                                      Åk 6

Anna Börjesson                                    Åk 6

Kristel Larsson                                     Åk 6

Ann-Mari Olsson                                   Åk 6

Camilla Säfbom                                   Åk 6

Daniel Swanö                                       Elevassistent åk 6 och fritids

Nils Liedberg                                        Åk 6/ Idrott 4-6 och

Ulrica Gävert                                          Spec. åk 1-6

Anette Landström                                 Sv A – och spec. åk 4-6

Rima Said                                              Resurspedagog åk 4-6

 

Elisabeth Szczepanska                       Förberedelseklass åk 1-3

Anna Karin Skålen                                Förberedelseklass åk 1-3

Zeinab Rkein                                         Förberedelseklass åk 1-3 och 4-6

Marie Sundelin                                      Förberedelseklass åk 4-6

Sofia Iresjö                                             Förberedelseklass åk 4-6

Hasan Arian                                           Förberedelseklass åk 4-6

 

Jonny Wåger                                          Särskolan

Marika Nilsson                                      Särskolan

Tina Malmgren                                      Särskolan

Yvonne Jansson                                   Särskolan

Jenny Anderberg                                  Särskolan

Ingvor Pettersson                                 Särskolan

Anneli Rangfeldt                                   Särskolan och fritids

 

Yvonne Svensson                                 Slöjd textil

Jonas Engström                                   Slöjd trä- och metall

Magnus Liljeqvist                                 Musik

 

Linda Sundquist                                  Specialpedagog

Björn Berglind                                      Vaktmästare/Resurspedagog

 

Elin Ekholm                                          Intendent

Elisabeth Halvardsson                      Skolsköterska

Camilla Sairio                                      Kurator

Anders Eldh                                          Rektor

Lena Andrén Persson                        Rektor

 

Fritidshem

Lena Liedberg                                    

Eva Larsson

Mikael Andersson

Daniel Åslund

Anneli Rangfeldt

 

Madeleine Söderström

Marielle Edman

Rebecca Svanelind

Helena Eldh

Lena Nyman

 

Britt-Marie Bengtsson

Cecilia Snöbohm

Malin Johansson

 

Anna Augustsson

Sara Gustavsson

Natalie Persson

Rima Said

 

Gunvor Sundin

Magnus Johansson

Camilla Herskind

Alexander Nilman

Alice Carlsson

Rima Said

Sidan uppdaterad den 4 maj 2018

Lämna synpunkt på sidan